izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Microsoft, Edge Tarayıcısını Kullanan Kişilere Para Ödemesinde Bulunacak!

Microsoft firmasının Windows 10 ile birlikte kullanıma çıkarttığı yeni Edge projesi için işler bir türlü yolunda gitmiyor. Başarılı teknoloji şirketi Microsoft, Yeni almış olduğu kararlar doğrultusunda tarayıcısını kullanan kullanıcılarına teşvik adı altında bir miktar para ödeyecek.

Internet Explorer’ın Microsoft kariyerinde bırakmış olduğu zararlı etkiler bir türlü ortadan kaldırılamadı. Firma Internet Explorer ismini ortadan kaldırarak geliştirmiş olduğu daha güçlü alt yapılı Edge’i çıkartmasına rağmen kullanıcılar bir türlü Google Chrome, Mozilla Firefox aynı zaman da Opera gibi başarılı tarayıcılardan ayrılmayı düşünmedi.

Microsoft’un Windows 10 ile birlikte birden fazla yeniliği üzerinde barındıran gelişmiş tarayıcısı Windows kullanıcıların yalnızca yüzde 25’i tarafından varsayılan seviyede kullanılıyor. Çok daha iyi bir kullanım oranına ulaşılması adına Microsoft, Edge’i kullanan kullanıcılarına sürprizi olacak.

Microsoft Kullanıcılara Para Ödeyecek!

Microsoft, Windows işletim sistemlerine Edge’i kullananlar için belirli bir miktar altında para ödemesinde bulunacak. Uygulamaya şuanda Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut durumda, Genel olarak kuralları ise Bing’i varsayılan bir arama motoru olarak kullanmanız daha sonra ise hiçbir şekilde başka tarayıcıya geçiş yapmadan Microsoft’un Edge tarayıcısını sürekli olarak kullanmanız gerekiyor.

microsoft-edge-tarayicisini-kullananlara-para-odeyecek-1[1]

Konunun en ilginç kısmı ise burası çünkü bazı kullanıcılar direk olarak özellikle Türkiye sınırlarında ellerine nakit para geçeceği düşüncesiyle atağa geçecek kullanıcılar için kötü bir haber mevcut. Çünkü Microsoft izlemiş olduğu politika ile birlikte kullanıcıların kazanmış oldukları paraları uygulama içerisinde bir puan ortamına çevrilecek. Elde edilen puanlar ise tekrardan internet ortamında yani Amazon ve Skype gibi farklı internet mağazalarında rahatlıkla kullanılabilecek. Özetle Microsoft’un yapmış olduğu bu yöntem ile kullanıcıların ellerine hiçbir şekilde canlı paralar geçmeyecek sadece internet ortamında kullanabileceğiniz bir miktar puanınız olacak.

Kendi görüşümü dile getirecek olursam Microsoft kendi tarayıcısı üzerinde kullanıma teşvik etmesi için puan yöntemi dışında nasıl daha hızlı bir tarayıcı oluşturabilirim düşüncesine benimserse çok daha iyi olacağına inanıyorum.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.