izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Protein Tozu İle Kas Oluşumunu Daha Hızlı Gerçekleştirin

Giyilen kıyafetlerin vücutta daha iyi bir görünüm sağlaması, sağlıklı bir yaşam ve çok daha fazla artısıyla birlikte spor yapmanın insanlar üzerinde olumlu etkileri bulunuyor. Bu aşamada kişiler istikrarlı bir biçimde sporlarına devam ederlerse kısa süre içerisinde olumlu etkilerin tamamını görmeye başlıyorlar. Kişiler vücutlarındaki gelişimi ve daha sağlıklı bir bünyeyi görebiliyor olsalar da kişilerin fark edemedikleri de çok sayıda faydası bulunuyor. Kişilerin kemiklerinin gelişmesini ve daha sağlam bir hale gelmesini sağlayan spor insanların çok daha zor bir şekilde sakatlanmasını sağlarken ciddi hastalıklardan da korunmada çok büyük faydası bulunuyor. Bu sebeple kişiler düzenli olarak spor yaparak hayatlarını çok daha iyi bir hale getiriyorlar.

Spor yaparken kişiler vücutlarının ve genel anlamda görüntülerinin daha iyi olmasını kısa sürede görmek istiyorlar. Bu sebeple de kişiler düzenli bir biçimde çalışmalarını sürdürürken buna ek olarak özel ürünler kullanarak bu süreci daha da fazla hızlandırabiliyorlar. Muscletech iso zero gibi protein tozları kullanılırsa kişiler çok daha hızlı bir biçimde kas oluşumu sağlayabiliyor. Bu ürünü tercih eden kişiler hücrelerin daha hızlı büyümesini ve kasların gelişmesini sağlıyor. Buna ek olarak vücut içerisinde daha fazla antikor üretilirken hastalıklara karşı olan bağışıklık sistemi de ciddi anlamda gelişiyor. Buna ek olarak kişilerin protein ihtiyacı tamamen karşılandığı için spor dışında da duyulan ihtiyaç eksiksiz bir şekilde karşılanmış oluyor.

Klasik protein tozlarında olan özellikle bu ürün içerisinde de etkisi gösteriyor. Genel anlamda ürünü satın alan kişiler karbonhidrat, yağ ve şekerden mümkün olduğunda arındırılmış bir ürün ile karşı karşıya geliyorlar. Yalnızca lezzetinin istenilen düzeylerde olması için şeker ve karbonhidrat gibi maddeler düşük miktarlarda ekleniyor. Bunun dışında kişiler çok yüksek oranda protein alırken kaslarının çok yüksek oranda gelişimini de sağlamış oluyor. Ürünü kullanacak olan kişiler bir ölçek ile birlikte kullanıyorlar. Ürünün bir ölçeğinde 30 gram protein tozu bulunurken bu miktarın 25 gramını protein oluşturuyor. Kalan 5 gram ise diğer maddelere ayrılıyor.

Bu ürünü kullanacak olan kişilerin ilk etapta protein tozunu hazırlaması gerekiyor. Eğer kişilerin elinde shaker bulunuyorsa kişiler bu ürün sayesinde 1 dakika içerisinde tamamen kullanıma hazır hale getirebiliyorlar. Bu aşamada ilk olarak 1 ölçek protein tozu shaker içerisinde konuluyor. Bunun sonrasında üzerinde 300 ya da 400 ml. süt eklenerek karıştırılmaya başlanıyor. Çalkalanarak karıştırılan bu karışım tamamen homojen hale geldiğinde de kullanıma hazır hale geliyor. Ürünü kullanacak olan kişiler spor yaptıkları günlerde farklı yapmadıkları günlerde farklı biçimde ürünü kullanıyorlar. Spor yapılmayan günlerde kişiler öğün aralarında olmak üzere günde 2 defa ürünü kullanabiliyorlar. Spor yapılan günlerde ise spor sonrasında kullanılan bu ürün ileri seviye spor yapan kişilerce spordan 30 dakika öncesinde de kullanılmaya başlanıyor. Muscletech marka bu ürün bu şekilde kullanıldığında rahatlıkla etkileri görülebiliyor.

Ürünü satın almayı düşünen kişiler Fitbull sitesinden alışverişlerini yapabiliyorlar. 299 TL fiyatıyla satışa sunulan bu ürün toplamda 60 servis kullanılabiliyor. Bu da bir servisin 5 TL fiyata tekabül ettiği anlamını taşıyor. Bu ücretler düşünüldüğünde protein tozu için uygun bir miktar olarak görülürken kişilere sunulan uygun ödeme şartları ve hediyeler ile alışverişler daha avantajlı hale geliyor. Kişiler eğer shaker bulunmuyorsa hediye olarak bu ürünü seçerek ücretsiz bir biçimde satın alabiliyorlar. Buna ek olarak kredi kartlarına taksit imkânı ile birlikte tüm alışveriş için ödenene bedel 9’a bölünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.