izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Rainbow Six Quarantine İçin Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

Ubisoft’un popüler serisi Rainbow Six‘in yeni oyunu Quarantine, Microsoft listelemelerine bakarsak Xbox Series X ve S’e gelecek ve farklı platformlar arasında da oynanabilecek.

Rainbow Six Quarantine İçin Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı! 1

Ubisoft’un Rainbow Six Quarantine oyunu için bazı oynanış görüntüleri ortaya çıkmış olsa da yapımın içeriği konusundaki gizemini hala sürdürüyor. Bu oyunda PvP mücadelesi yerine oyuncuların aynı tarafta yer aldığı bir PvE oyunu olacak.

Oyun çevrimiçi çok oyunculu modu destekleyecek ve 2 ya da 3 oyuncu aynı anda mücadele edebilecek. Oyun Xbox Series X ve Series S konsollarda, ayrıca Xbox One‘da yayınlanacak. Bu platformlar arasında oyun oynamak mümkün olacak.

Oyunda 2-3 kişilik gruplarla mücadele edebileceğimiz gibi bir de tek oyunculu modu bulunuyor. Resmi websiteye baktığımızda Xbox One, PS4 ve PC için oyunun çıkacağı bilgisini de aldık. Yeni nesil Microsoft konsollarla ilgili söylentilerin gelmesiyle birlikte, ileride PlayStation 5′te de oyunu görebileceğimiz ihtimali ortaya çıkmış oldu.

Öte yandan satış ilanında yapım “Rainbow Six: [Codenamed] Parasite]” olarak yer alıyor. Ubisoft ise daha önce de yaptığı açıklamalarda oyunun adının Rainbow Six Parasite olmayacağını kesin bir dille belirtmişti. Henüz kesinleşmiş bir şey olmasa da oyunun Xbox Game Pass’te yer alabileceği ifade ediliyor.

Rainbow Six Quarantine’in 30 Eylül’den önce satışta olacağı belirtiliyor

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.