izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung Akıllı Telefon Kullanarak Arabanızın Kilidini Açmanıza ve Çalıştırmanıza İzin Verecek!

Akıllı telefon üreticileri sürekli yeni adımlar atarak yeni teknolojiler üzerinde çalışıyor. Apple‘ın iPhone ve Apple Watch‘a getirmiş olduğu yeniliklerden biri olan, cihazın dijital araba anahtarı olarak kullanılabilmesi ve kullanıcıların arabalarının kilidini akıllı telefonlarını veya akıllı saatlerini kullanarak kolaylıkla açmalarına olanak tanımasıydı. Görünüşe göre bu teknolojik hamleden sonra Samsung, akıllı telefonlarına da benzer bir özellik sunmuş gibi görünüyor.

Samsung Akıllı Telefon Kullanarak Arabanızın Kilidini Açmanıza ve Çalıştırmanıza İzin Verecek! 1
Samsung, uyumlu bir akıllı telefona ve arabaya sahip olduğunuzu varsayarak, arabanızın kilidini açmak ve çalıştırmak için şirketin Galaxy akıllı telefonlarını kullanabileceğinizi duyurdu. Buna Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra gibi daha yeni Samsung cihazları dahildir.
Fakat şimdilik, yalnızca Genesis GV60 ile çalışacağı için araç uyumluluğu son derece sınırlı olduğunu söylemek istiyoruz, ancak yine de bu hala yeni bir teknoloji olduğu için Samsung‘un hatası değil. Gelecekte bunun standart bir özellik haline gelebileceğini düşünüyoruz. Bu, akıllı telefonlarda yerleşik olarak bulunan NFC ve UWB teknolojisinin kullanımı sayesinde mümkün olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.