izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung’dan Kullanıcılarına Mujdeli Haber.

SAMSUNG, seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde ‘20 yıl garanti’ uygulamasını devreye aldığını duyurdu. SAMSUNG, böylelikle seçili çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl boyunca oluşabilecek motor arızalarında ve seçili buzdolaplarında 20 yıl boyunca oluşabilecek kompresör arızalarında onarım ya da değişim ile ürün devamlılığını sağlayacak.

Sayfa İçeriği

SAMSUNG seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl garanti

Sürdürülebilirlik ve İNAVASYONU odağına alan SAMSUNG, beyaz eşya ürünlerindeki dayanıklılık vaadini şimdi Türkiye’de bir ilke imza atarak taçlandırıyor. SAMSUNG Dijital INVETER Kompresörler (DIT COMPRESSOR) ve Dijital INVETER Motorlar (DIT Motor) özelinde seçili buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerinde 20 yıl garanti sunuyor. Bugüne kadar sunulmuş en kapsamlı garanti programı olan ‘20 yıl garanti’ uygulaması, aynı zamanda şirketin sürdürülebilirlik, enerji tasarrufu ve çevre yaklaşımıyla da örtüşüyor.

DIT kompresör sayesinde, verimli ve hassas soğutma 

SAMSUNG’UN içerisinde DIT Kompresör bulunan buzdolaplarında yedi farklı soğutma hızı bulunuyor. Bu sayede dolap kapaklarının açılıp kapatılması sırasında içerisindeki ısı korunabiliyor. Böylelikle farklı iklim koşullarında dahi soğutma hızı en iyi şekilde ayarlanıyor. Ayrıca dolaba yerleştirilen farklı ısılardaki gıdalara göre de haznesindeki ısıyı otomatik olarak ayarlayabilen buzdolapları, gerektiğinde ısıyı düşürüp artırabiliyor. Bu akıllı kontrol sistemi buzdolabının hem verimliliğini artırıyor hem de kompresörünün uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

DIT motorlu çamaşır ve kurutma makineleri daha sessiz, daha güçlü ve daha tasarruflu 

SAMSUNG’UN içerisinde DIT Motor bulunan çamaşır ve kurutma makineleri ise konvansiyonel motorlu klasik makinelere göre daha sessiz ve daha güçlü bir performans sergiliyorGeleneksel motorlardaki sürtünmeye bağlı çalışan ve motorun ömrünü kısaltan parçaların, INVERTER motorda kullanılmaması, motorun uzun yıllar DAYANIKLI ,verimli ve sessiz çalışmasını sağlıyor. Bunların dışında ürünlerindeki malzeme kalitesini de her geçen gün artıran SAMSUNG, DIT motorlarında alüminyum yerine yüksek iletkenlik sağlayan bakır bileşenlerini kullanıyor.

Buzdolaplarındaki DIT kompresörlerine ve çamaşır makinelerindeki DIT motorlarına 20 yıl garanti sunan SAMSUNG, oluşan kompresör ve motor arızalarında ürünleri, ücretsiz onarıyor ya da değişimini sağlıyor. Ürünlerde arıza veya sorun meydana geldiğinde ise Samsung Yetkili Servisleri, bir ila dört gün içinde onarımı tamamlayarak ürünü müşterilere teslim ediyor.

SAMSUNG’UN seçili beyaz eşya ürünlerinde sunduğu 20 yıl garanti uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgiye  buradan ulaşılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.