izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Silinen Twitter Hesabını Tekrar Aktif Etme

Silinen Twitter Hesabını Tekrar Aktif Etme 1Silinen twitter hesabınızı tekrar açmak için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Çağımızın en yaygın sosyal medya platformlarından biri olarak dikkat çeken Twitter her geçen gün daha büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmaya devam etiyor. Peki dünyaca ünlü platform Twitter sanıldığı kadar güvenli mi? Twitter üzerinde dondurduğumuz, sildiğimiz veriler gerçekten de kayboluyor mu? Silinen Twitter hesabımızı nasıl aktif edebiliriz?

Sayfa İçeriği

Twitter Hesabını Dondurtmak Mümkün Mü?

İlk olarak bilmeyenler için Twitter hesabını kapatmanın mümkün olup olmadığından bahsedelim. Twitter hesabınızı dilediğiniz an kapatma özgürlüğüne sahipsiniz.

Peki Dondurduğunuz Hesap Hemen Siliniyor Mu?

Dondurulan hesabın silinebilmesi için belli bir süre var. Bu süre dolduğunda hesabınız ile ilgili veriler kaybolmakta. Twitter hesabınızı Twitter üzerindeyken ayarlamalar yaparak rahatlıkla birkaç tıklama ile dondurabiliyorsunuz. Ancak Twitter hesabınızı dondurduğunuz an hesabınız tamamen silinmiyor. Twitter hesabınızın tamamen silinmesi için eğer fikrinizi değiştirirseniz diye ( En iyi niyetli ihtimalimiz ) Twitter’da hesabınız 30 gün boyunca tutuluyor. Eğer 30 gün içerisinde hesabınıza hiçbir şekilde giriş yapmazsanız hesabınız tamamen siliniyor yani birdaha giriş yapma gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Kapatılan Hesap Nasıl Aktif Edilir?

Twitter hesabınızı dondurduğunuzda 30 gün içerisinde eğer fikrinizi değiştirirseniz rahatlıkla hesabınızı tekrar aktif edebilirsiniz. Hesabınızı tekrar aktif hale getirmeniz için yapmanız gereken şey sadece kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak Twitter’a giriş yapmak. Bu sayede hesabınız aktif hale gelecektir. Ancak 30 gün içerisinde hiç giriş yapmadıysanız bu biraz farklı.

Silinen Twitter Hesabını Tekrar Aktif Etmek Mümkün Mü?

Bunun cevabı malesef olumsuz. Eğer 30 gün içerisinde hesabınızı tekrar aktif hale getirmek için herhangi bir girişimde bulunmadıysanız kullanıcı adınız ve verileriniz Twitter platformundan tamamen yok oluyor. Böyle bir durumda haliyle tekrar Twitter’a bağlanmanız için yeni bir hesap oluşturmanız gerekiyor.

Uygun fiyatlarla twitter takipçi fırsatlarından yararlanın ve yüksek takipçili hesaplara sahip olma şansını kaçırmayın! Twitter’da yüksek takipçili hesaplar ile paylaşımlarınızı daha fazla insana ulaştırabilirsiniz. SadeceOn güvencesinde içiniz rahat alışveriş yapabilir, twitter hesapları ile ilgili her türlü hizmete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz retweet ve favori, trending topic gibi hizmetlere de kolayca SadeceOn’dan ulaşabilirsiniz. Siz de twitter takipçi satın al bağlantısına tıklayarak tüm twitter hizmetlerine bir tık ile ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Raif dedi ki:

  yanlışlıkla Twitim silindi geri almak istiyorum

 2. Tamer dedi ki:

  Ama silinen hesaptaki e-mail adresim ile tekrar twitter a kayıt yapılamıyor. Şöyle bir uyarı veriyor bu e-mail sistemimize kayıtlıdır diye. Ne yapmalıyım acil yardım lütfen

 3. Esra dedi ki:

  Tamamen silinen Twitter hesabım pubg adresime bağlıydı ve bağlantıyı kesmem gerekiyor ancak Twitter hesabım silinmiş olduğundan dolayı olmuyor. Başka türlü nasıl bağlantıyı kesebilirim

 4. Şeref yayla dedi ki:

  Twitter hesabımı açamıyorum

 5. Tuğba dedi ki:

  Benimkide öyle şuan , bir çözümü yok mu acaba ?

 6. Orhan kocabaş dedi ki:

  İptal ettirdim hesapları geri istiyorum

 7. Defne dedi ki:

  Devredışı bıraktığım hesabım tam bugün saat 05:00 sularında 30. Gününü dolduracak ve şu an, şu saatte aktifleştiremiyorum. Twitter destek ise birkaç günde “geridöneceğini” söylüyor. Ben şimdi bu aşağılık Twitter’a ne diyeyim? Ben kimlere galiz küfürler savurayım?

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.