izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Tam 128 GB boyutunda yeni RAM !

GskillTridentGünümüzde oyunculuk gelişen grafik teknolojisi ile birlikte son derece büyük bir önem arz ediyor. Dünyanın her yanından milyonlarca oyuncu piyasaya sürülecek olan oyunları büyük bir merakla bekliyorlar. Oyun teknolojisi geliştikçe donanım teknolojisinin de oyunların daha iyi gözükmesi açısından gelişmesi gerekiyor. Oyun teknolojisinin yansıtılması adına donanım teknolojisinin gelişimi son derece önemli. Son zamanlarda bu bağlamda tümleşik ekran kartları farklı bir boyut kazanıyorlar. Bir büyük değişim de oyunlarda en büyük performansı sağlayan RAM’lerde gelişiyor.

Eskiden 2 GB RAM bir bilgisayar için büyük bir lüks sayılırken artık günümüzde oyunların sistem gereksinimi inanılmaz derecede artmış durumda. Artık piyasaya sürülen yeni oyunlar oldukça güçlü donanımsal özellikler istemekteler. Bir oyunun stabil bir şekilde çalışabilmesi için günümüzde yaklaşık olarak 8 GB RAM’e ihtiyaç duyulmakta. Bugün artık piyasada 16 GB RAM bulunan bilgisayarların satışları ciddi oranda arttı. Uzun bir süredir 4 GB RAM bir bilgisayar için yeterli gelirken artık oyunlar gelişen grafik teknolojisi ile birlikte kuşkusuz daha fazla RAM istiyorlar. İşte bu bağlamda G-skill gibi markaların yapmış olduğu yeni donanım atılımları son derece önemli.

G-SKİLL’DEN YENİ RAM

G-Skill’in ürettiği yeni bir RAM son derece dikkat çekici özelliklere sahip. Yepyeni bir teknoloji ürünü olan G-Skill’in yeni RAM’inin boyutu oldukça yüksek. Elimize ulaşan bilgiye göre cihaz tamı tamına 128 GB gibi devasa bir miktarda. Yani günümüzde 8 GB RAM’in her oyuna yettiği düşünülürse cihaz günümüzün oyun teknolojisinin son derece üstünde. G-Skill’in dikkat çekici olan tek yanı 128 GB’a sahip olması da değil. Elimize ulaşan bilgilere göre cihazın bellek hızı tamı tamına 3000 mhz değerinde. Yani cihaz boyutunun inanılmazlığının yanında hız olarak ta gerçekten çok ayrıcalıklı özellikler içeriyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.