izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Turkcell Dükkanı Kapatıyor Galiba

Turkcell Dükkanı Kapatıyor Galiba 1Tek türk iletişim firması olan turkcell artık iyice suyunu çekmeye başladı. 6 yıllık turkcell kullanıcısı olarak ben bile vodafone geçiş yapmış bulunmaktayım. Sadece bir turk firması olduğu için bile kullanmaya razıydım ama turkcell artık cıvıtmaya başladı. Aylık 5000 sms paketi 9 TL’idi 12 TL yaptılar bir şey demedik. Bide üstüne günde 164 mesaj atabilirsin diyolar. Parasını vermedimmi ben bu 5000 sms’in sanane kardeşim ne kadar istersem o kadar atarım hayret birşey. Neyse ona da eyvallah dedik 15 dakikası 50 kuruşdu 5 dakikasını 50 kuruş yaptılar bu olmadı işte. Ne mesaj atabiliyorsun adam gibi ne arayabiliyorsun bu nasıl bir tarifedir?

2011 yılının numara taşıma birincisi vodafone olmuş normaldir yani. Vodafone turkcellin aksine verdikçe veriyor. Her yöne 10 dakikası 40 kuruş. 12 bin sms (günlük sınırsız) 9 TL. Üstelik her hafta sonu 2000 dakika konusma dakikası hediye. Arandıkçada kazanıyorsun. Ramazanda her yüklemeye 100 dakika hediye verdi valla. Özellikleri saymakla bitmiyor. Böyle giderse bir kaç seneye herkes vodafona geçer turkcellde kepenkleri kapatır gider.

Öğrenciler artık hep vodafonu tercih ediyor çünkü özgür genç tarifesi sayesinde hem istediğin kadar konuşabiliyor hemde mesajlaşabiliyorsunuz. Yani paranızın karşılığını alabiliyorsunuz. Turkcell de ise parayı veriyorsun ama bir şey yapamıyorsun turkcell reis ne kadar konus diyorsa okadar konusuyorsun yani paranla madara oluyorsun olay bu. Her ne kadar türk firmasıda olsa insanları sömürmeye hakkı yok diye düşünüyorum. Çoğu kişi benimle aynı fikirde olsa gerek herkes vodafona geçiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. omactivities dedi ki:

  turkcell ile ilgili yorum yapmayacaktım.. Aslında genel olarak sayfalarında yorum bolumunun cok altta kaldıgını soylemek istedim. ben yorum yapılamıyor sanıyordum bi anda şansa da diyebiliirm. Aşağıda yorum bolumunu gordum…

  Turkcell ile ilgili olarak da.. ben alınan vergilere acıyorum..

 2. Samet Köseoğlu dedi ki:

  Şimdi Yavaş Yavaş Eskiye Dönüyorlar 5.000 Sms Kampanyasında Günlük Sınırı Kaldırdılar.

 3. Mehmet Ali V. dedi ki:

  Ben avea taraftarıyım abi 🙂 Bi çekme problemi var.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.