izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Twitter Sayfa Tasarımı

Twitter Sayfa Tasarımı 1Twitter hayranlarına müjde.Herkezin kullandığı standart anasayfanın dışında şık görünümlü bir twitter sayfanız olabilir üstelik kendi tasarımınız.En ünlüsünden en normal vatandaşa, yaşlısından gencine, ilgilisinden ilgisizine kadar herkes bir şekilde Twitter hesabına sahip oldu ve hayatında ne olup bitiyorsa, aklından ne geçiyorsa paylaşmaya başladı.Facebookda durum mesajı özelliği büyük ilgi gördükden hemen sonra parlak bir fikir olarak görülen ve git gide büyüyen twitter çoğu kullanıcı bilmesede oldukca esnek ve gelişmiş bir yazılıma sahip.Siz de Twitter sayfanızı geliştirin ve farkınız belli olsun.

Adım 1: Twitter sayfanızın görünümünü değiştirmek için Twitter adresinize girdikten sonra “Log In » Settings » Design” yolunu izleyin. Bu sekme yardımıyla sayfanızın arka planını ve renklerini değiştirebilirsiniz.Esnek bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Adım 2:Select a theme” kısmındaki varsayılan temaları sallayıp sol alt kısımda bulunan “Change background image” bağlantısına tıklayın ve Twitter sayfanızın arka plan resmini istediğiniz bir resim seçerek değiştirin.

Adım 3: Bir sonraki adımda bilgisayarınızdan bir arka plan resmi yüklemeniz istenecek. Bilgisayarınızdan veya istediğiniz bir siteden istediğiniz bir resmi kaydedin ve kullanın.

Adım 4:Save Changes” butonuna bastığınızda arka plan dosyası bilgisayarınızdan yüklenecek ve aktif olacak. Son yapmanız gereken, “Change design colour” bağlantısından temanızın renklerini ayarlamak ve kaydetmek.Sonrasında ise kişisel twitter sayfa tasarımınızla doya doya paylaşmaya başlayabilirsiniz..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Selman Parlak dedi ki:

  Yararlı bir yazı olmuş teşekkürler.
  http://www.twitrbackgrounds.com/ gibi bir çok sitede güzel backgroundlar bulmak mümkün

  1. hduman dedi ki:

   evet güzel arkaplanlar için verdiğin bağlantıdan faydanılabilir saol selman

 2. kürşat dedi ki:

  Çok iyi bir yazı olmuş hocam. Bilmeyenler için gerçekten faydalı. Teşekkürler.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.