izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ucuz akıllı telefonlara bir yenisi daha eklendi !

7EbmMozeXnTOsU1lYz4us8ljHDM2B2BoJArb3cn1C_MGünümüzde akıllı telefonlar artık olmazsa olmaz olarak değerlendiriliyor. Hemen hemen herkesin elinde bir akıllı telefon bulunuyor. Oldukça fonksiyonel olan akıllı telefonların her geçen gün daha da geliştiğini söylemek zor değil. Ancak bu durumdan akıllı telefon üreticileri biraz abartılı bir şekilde faydalanıyorlar. Günümüzde Apple gibi devasa şirketler kaliteli ve çok sevilen markalar olduklarından marka olmalarının avantajlarını fazlaca kullanıyorlar. Yani günümüzde bir Apple ürünü aldığımızda akıllı telefonun özelliklerinden çok marka olmasına para ödüyoruz. Oysa ucuz miktarlara da kötü olmayan özelliklere sahip akıllı telefonlar bulmak mümkün. Günümüzde asgari ücretle çalışan birinin akıllı telefon edinmesi son derece zor olsada Xfire 2 gibi akıllı telefonlar sayesinde artık bu biraz daha mümkün. Elimize ulaşan bilgiye göre Xfire 2 akıllı telefonunun fiyatı sadece 60 Dolar !

PEKİ YA ÖZELLİKLERİ NASIL? XFİRE 2 AKILLI TELEFONU ÖZELLİKLERİ NELER?

Sadece 60 Dolar gibi çok cüzzi bir miktara karşımıza çıkan Xfire 2 akıllı telefonunun özellikleri yadsınacak cinsten değil. Üründe 60 Dolar’a olabilecek en iyi özellikler bulunuyor. Peki bu özellikler neler?

Üründe 5 inch ekran boyutu, HD görüntü sunma özelliği bulunuyor. Android Lolipop 5.1 İşletim Sistemi ile gelen akıllı telefonun ileride yazılımsal bir güncelleme alabileceğinden de bahsediliyor. 4 çekirdekli işlemciye sahip olan akıllı telefonun aynı zamanda 8 GB dahili depolama özelliği mevcut. Ve isterseniz 32 GB’a kadar depolama alanını harici bir depolama kartı ile arttırabilmeniz mümkün. Cihazın bir başka özelliğine gelecek olursak sahip olduğu parmak izi tarayıcısından bahsedebiliriz. Öte yandan ürünün metal bir gödeye sahip olduğunu söylemekte fayda var. Günümüzde ucuz akıllı telefon bulmaktan ziyade hem ucuz hem kaliteli akıllı telefon bulmak epey zordur. Xfire 2 bu anlamda bize umut aşılıyor doğrusu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.