izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Uzmanfoni’de Hangi Kategoride Uzmanlar Yer Almaktadır?

Uzmanfoni'de Hangi Kategoride Uzmanlar Yer Almaktadır? 1

Uzmanfoni’de Hangi Kategoride Uzmanlar Yer Almaktadır?

 

Uzmanfoni’de Farklı sektörlerdeki istihdam ihtiyacının online platformda sürdürülmesini sağlayan hizmetlerimiz, yeteneğini gözler önüne sermek isteyenlere iş fırsatı yaratır. Verdiğimiz hizmetlerde temel amaç; dijital ortamlar üzerinden iş akışının sürdürülebileceği sektörlere hizmet verilmesidir.

 

 Kendi İşinin Patronu Olmak İsteyenler İmkanlar

Sahip olduğu deneyim, bilgi birikimi ve yeteneği online olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştıran uzmanfoni freelance üyeleri, kendi işlerinin patronu olma fırsatını yakalayabilirler. Yatırım maliyet riski olmadan işini geliştirmek isteyenlere ciddi bir avantaj sağlayan hizmetlerimiz, uygun bütçelerle kaliteli çalışmalar isteyenlere de alan yaratır. Hizmet verdiğimiz kategoriler arasında;

* Grafik&Tasarım

 * İnternet reklamcılığı

 * Yazı çeviri

 * Yazılım&Teknoloji

 * Video&Animasyon

 * Ses&Müzik

 * İş&Yönetim sayılabilir.

 Her bir kategoride farklı ihtiyaçlar için sunulan değişik hizmet seçenekleri arasında siz de ihtiyacınız olanı belirleyebilirsiniz. Özellikle Video Animasyon Uzmanı da mevcuttur. Alt dallarda size veya kurumunuza özel olarak sunulan teklifleri inceleyerek istediğiniz iş hakkında bütçe planlaması yapabilirsiniz. Kullanıcılar hakkında bilgi edinirken, yapılan işlerin sonuçlarını da yorumlar aracılığıyla öğrenerek işinizi güvendiğiniz kişiye emanet edebilirsiniz.

Neden Uzmanfoni?

——————-

Mevcut sitelerin aksine daha kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir website ile karşınıza çıkmaktayız.

– Websitemizde komisyon bedeli %15 olarak belirlenmiştir.

– Üyelik bedeli alınmamaktadır.

– Özel projelerde müşteri ile birlikte ofiste çalışma imkanı sunulmakta

 İhtiyacınız Olan Hizmet İçeriğini Satın Alın!

İlgili kategori üzerinden ihtiyacınız olan hizmet içeriğini kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Seçtiğiniz freelancer ile iletişime geçerek işin detaylarını belirtebilirsiniz. Proje takibinin ardından karşılıklı olarak mutabakat sağlanan teklif ve hizmet süreci onayının ardından çalışmalar başlar. Süreç içerisinde işle ilgili gerekli revizeler ilgili birime ulaştırılabilir. Ödemeler alıcının hizmet içeriğinden memnun kalması halinde satıcının hesabına transfer edilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.