izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Xiaomi Kullanıcılarına Güzel Haber, Yeni Arayüz MIUI 12.5 Geliyor!

Xiaomi Kullanıcılarına Güzel Haber, Yeni Arayüz MIUI 12.5 Geliyor! 1

Xiaomi  kendini geliştirmede hız kesmeden ilerliyor son güncellemeleri ile birlikte bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Kullanıcılarının merakla beklenen MIUI 12.5 güncellemesinin detayları her geçen gün daha da netlik kazanıyor.

Android kullanıcılarının belki de en büyük sorunlarından birisi silinemeyen telefonun hafızasında yer tutan yüklü gelmiş olan istenmeyen uygulamalar. Özellikle firmaların üçüncü parti firmalar ile anlaşmaları gereği, telefonunuzu ilk kullanmaya başladığınızda bile içerisinde gereksiz uygulamalar yüklü olarak geliyor.

Xiaomi Kullanıcılarına Güzel Haber, Yeni Arayüz MIUI 12.5 Geliyor! 2

MIUI 12.5 ile sonunda bu konuda olumlu bir adım atılmış gibi görünüyor. Performans konusundaki iyileştirmelerin başında arka plandaki uygulamaların kontrol edilebilmesi geliyor.

Standart servislerin yanı sıra üçüncü parti uygulamalar da arka planda çalışarak cihazın kaynaklarını tüketiyordu. MIUI 12.5, işte tam da bu konuda önem kazanıyor. Kullanıcıların en büyük beklentisi, ihtiyaçları olan uygulamalara kendilerinin karar vermesine imkan sağlanması yönünde.

Xiaomi Kullanıcılarına Güzel Haber, Yeni Arayüz MIUI 12.5 Geliyor! 3

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.