izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Xiaomi’den muhteşem özelliklere sahip Mi5

Mi_5_images_data_2016_februari_thumb_other400_0-140x140Günümüzde ÇİN menşeine sahip oldukça fazla sayıda akıllı telefon üreticisi bulunmakta ancak bu akıllı telefon üreticilerinden en iyilerinden birisi kuşkusuz Xiaomi. Xiaomi şirketi dünya üzerindeki popülerliğini daha da arttıracak yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıkıyor. Xiaomi’nin piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni akıllı telefonunun ismi Xiaomi Mi 5. Xiaomi Mi 5 akıllı telefonu ile ilgili elimize gün geçtikçe daha detaylı bilgiler geliyor. Yakın bir tarihte duyurusu gerçekleştirilecek olan Xiaomi Mi 5 akıllı telefonunun neredeyse tüm özelliklerini öğrenmiş bulunuyoruz. Dilerseniz hemen cihaz ile ilgili önemli teknik

ayrıntıları siz değerli okuyucularımızla paylaşalım;

XİAOMİ Mİ 5 GELİYOR !

Ürünün kesinlikle üst segment bir akıllı telefon olduğunu, iki farklı model olarak piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz. Xiaomi Mi 5 akıllı telefonu depolama ve RAM olarak kullanıcılarına farklı seçenekler sunacak. Elimize ulaşan bilgiye göre iki farklı model olarak piyasaya sürülecek olan Xiaomi Mi 5 akıllı telefonunun bir modelinde 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama kapasitesi, diğer modelinde ise 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesi olacak. Bu sayede 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama kapasitesini yeterli bulan kullanıcılar ekstradan daha fazla para ödemek zorunda kalmayacaklar.

Ürünün ekran özellikleri ile ilgili bilgileri de hemen sizlerle aktaralım; Xiaomi Mi 5 akıllı telefonunun ekran boyutu 5.2 inch olacak. Aslında ekran boyutu tam olarak 5.2 inch değil 5.15 inch gibi bir rakama tekabul etmekte. ( 1.5’ten 2 olarak saptanmış sanırız 🙂 )

İki modelin de işlemci özellikleri eşit olacak. Xiaomi Mi 5 akıllı telefonu 2.15 ghz hızında çalışan Snapdragon 820 işlemci ile bizlerle buluşacak.

Batarya özellikleri nasıl?

Xiaomi Mi 5 akıllı telefonunun en merak edilen özelliklerinden birisi de batarya özellikleri; Cihazda 3000 mAh kapasiteli güçlü bir bataryanın yer aldığını hemen siz değerli okuyucularımıza iletelim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.