Titanik 2 Jack’in Dönüşü

29 Temmuz 2010
10.387 Okunma

İlk filmi ile rekorlar kıran titanik filminin yönetmeninden titanik filminin devamı geliyor Titanik 2 Jack’in Dönüşü.İlk film gibi bu filminde büyük rekorlar kıracağına eminim bende şimdi gördüm internette indirmeye başladım bakalım nasıl bir film çok merak ettim acaba korku filmi tadında bir film mi?  Afişe bakılırsa daha çok korku filmine benziyor batan geminin bulunması ve gemide yaşayan ruhlar olabilir mesela açıkcası beklediğim film bu kafamda böyle canlandırdım bakalım kafamda kurduğum gibi bir film çıkacak mı..

Filmi indirmek için aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz..

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&&sa=X&ei=_YtRTIW7EuGjOOLEwbsF&ved=0CBMQBSgA&q=titanik+2+jack+in+d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BC+2010&spell=1


Yazar Hakkında Kısa Bilgi

8 yıldır internet ile uğraşıyorum. 8 yıl önce amatör olarak başlayan web serüvenime, bugün profesyonel olarak devam ediyorum. Bir çok web projesinde yer aldım ve abartısız yüzlerce web sitesi tasarladım.

Konuya Yapılan Yorumlar
  1. 2 Şub 2011 Eda

    Titanic filimi ilk flim gerçekten çok güzeldi.İzlediğim zaman geminin batması jack'in kurtulamaması rose'un kurtulması beni çok ağlatmıştı çok üzülmüştüm rose'un jack'e kavuşamaması beni üzmüştü.Sanırım 2.bölümde süper diye düşünüyorum ve hemen kendi bilgisayarıma indirmeyi düşünüyorum merakla bekliyorum nasıl bir flim?

Düşüncelerinizi Paylaşın

HDuman.Com Hakkında

Hakkı Duman tarafından 2010 yılında oluşturulan bu blogda wordpress, seo ve opencart ağırlıklı olmak üzere özgün makaleler yazılmaktadır. Bunların yanı sıra teknoloji ve güncel haberlerde paylaşılmaktadır.

Yayın Akışına Abone OL

Yeni yazılarım mail adresinize gelsin.
Not: E-Posta adresinize gelen mail içerisindeki aktivasyon linkine tıklamayı unutmayın.

Genel İstatistikler

Sitemizde Toplam 19 Kategoride; 812 Makale ve 666 Yorum Bulunmaktadır. Alexa istatistikleri de yandaki gibidir.
student homework all best essays review hiring a professional business plan writer writing essays for money online help with academic writing