izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Akıllı Cep Telefonları

Günümüzde iletişim için en çok kullanılan mobil cihazların, cep telefonu sektöründeki akımı ve akıllı telefon olarak geçmelerinin sebebi teknolojik ve sistemleri bakımından her birinin işletim ve cihazın görüntü bakımından farklı olması ile dikkat çekici olmaktadır. Neredeyse herkeste mevcut olan akıllı telefonlar artık daha fazla uygulama ve farklı dizaynlar ile karşımıza çıkmaktadır.

Teknolojik Akıllı Telefonlar
Telefonlar neredeyse 20 yıl öncesinde hayatımıza girmesi ve ilerleyen teknolojinin ilerlemesi ile artık teknoloji harikası olarak geçen akıllı telefonlar konumuna gelmişlerdir. İçerisinde bulunan işletim sistemleri, hafıza, kamera gibi detaylar ön plana çıkmaktadır. Teknolojinin en iyi yönde gelişmesi ile telefonlara başka bir boyut sağlaması ile ileri giden bir gelişme ile daha fazla ne gibi özellikleri alacakları merak edilmektedir.

Telefon Karşılaştırmalarının Önemi
Akıllı cep telefonlarının telefon karşılaştırma seçenekleri ile aralarındaki farkları ve aynı olan özelliklerini öğrenebilirsiniz. teknik özelliklerini ve performansını birbirleri arasındaki farklıları görmek için size sunulan çözüm olarak değerlendirebilirsiniz. İnternet sitesi olan cepkolik.com sayfasından cep telefonu gibi cihazların tüm özelliklerini ve onlarla ilgili haberleri takip edebilirsiniz.

iPhone 6S ile SamsungGalaxy S6 Edge Karşılaştırılması
Apple ve Samsung markalarının karşılaştırılması arasından dikkat çekici özellikleri farklı işletim sistemleri kullanmalarıdır. iPhone akıllı cep telefonlarında IOS 9 sistemi, SamsungGalaxy modellerinde Android 5.1.1. Lollipop sistemi mevcuttur. Ekran dokunmatik özelliktedir ve çizilmeye dayanıklı ekran kullanılmıştır. Kamera çözünürlüğü bakımından Galaxy S6 Edge 16 MP ve iPhone 6S 12 MP özelliktedir. iPhone6S ekran çözünürlüğü 750×1334 , Galaxy S6 Edge akıllı telefonunda ise 2560×1440 çözünürlüğü vardır. RAM bellekte ise 6S Plus 2 GB, Galaxy S6 Edge ise 4 GB bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.