izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Galaxy Tab S8 FE’nin tanıtımı!

Tabletler, akıllı telefon sektörünün son dönemdeki hızlı çıkışı nedeniyle az da olsa gözden düşmeye başladı. Pazarın en önemli isimlerinden olan SAMSUNG, tablet dünyasını yeniden alevlendirmek istiyor. Şirket, GALAXY TAB S8  FE modeli üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

GALAXY TAB S8 FE, KOMPAİNO 900T işlemcisine sahip olacak

Galaxy Tab S8 FE’nin tanıtımı! 1

Sızıntı bilgileriyle tanınan ROLAND OUANDT, tabletle ilgili ilgili bazı özellikleri paylaştı. Cihaz, geçtiğimiz aylarda  SM-X506B model numarasıyla sahne almıştı. Paylaşılan bilgiler ışığında cihazın GALAXY TAB S8 FE olduğu anlaşıldı.

GALAXY TAB S8 serisinin ekranında AMOLED ekran bulunuyor. Ancak gelen bilgilere göre bu durum değişiyor. Beklenen tabletin ekranı LCD panel olacak. Öyle ki bu panel kalem desteğine sahip olacak. Cihazın 5G ve Wİ-Fi versiyonlarının da geleceği belirtiliyor.

Tablet, 4 GB RAM ile sahne alacak. Ek olarak ANDROİD 13 işletim sistemiyle kutudan çıkması bekleniyor. Öte yandan cihazın 12,4 inç büyüklüğünde 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor. Son olarak cihazın Wi-Fi modeli için 650 EURO ve 5G’li versiyon için 750 euro fiyatlandırma bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.