izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Katlanılabilir Ekranlı Telefonun Çıkış Tarihi Sızdı

Samsung katlanılabilir ekranlı telefonlar üzerine yaptığı çalışmaları geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Bir bilgiye göre bu telefonlar sonbahar’da çıkacaklar.

LG ilk olarak katlanılabilir ekran teknolojisini geçtiğimiz yıl tanıttığından beri birçok firma katlanabilir ekran konusunda çalışmalarını son hızda yapıyor. Samsung’da kendi telefonların üzerinde bu teknolojiyi kullandığı yeni model Samsung Galaxy X’i çıkaracağını duyurmuştu.

Katlanılabilir Ekranlı Telefonun Çıkış Tarihi Sızdı

Katlanılabilir Ekranlı Telefonun Çıkış Tarihi Sızdı

Telefonu basit tanıtımlar ile nasıl bir şey olacağını belirleyen  Samsung, bu telefon ile teknoloji dünyasındaki zirveyi yine zorlayacağa benziyor.

Henüz bu teknolojinin iyi, kötü yanları ve test aşaması devam ederken Çin’de Samsung’a çok yakın bir firma tarafından alınan bir bilgiye göre bu telefonların gelmesi sanıldığından da yakın.

Bu sızıntıdan daha önce yine aynı firma üzerinden çok önemli bir sızıntı daha gerçekleşmişti. Gelecek Samsung Galaxy X telefonlarda 4K çözünürlük olacağı sızdırılmış ve bu durumun Galaxy X telefonlarında kesin gibi görülmesine imkan sağlamıştı.

Bu sızıntıların ardından uzun bir süre geçti ancak bu telefonlar üzerine yeni sızıntılara ulaşamadık. Bu sessizliği bozan bir firmanın iddiasına göre Samsung Galaxy X katlanabilir ekranlı telefonun çıkış tarihi çok yakın.

Samsung Galaxy X Sonbaharda Çıkıyor

Firmanın açıkladığı sızıntılara göre Samsung Galaxy X sanıldığından da yakın olarak sonbaharda çıkışını yapacak. Samsung’a yakın kaynaklardan birisinde alınan bu sızıntı çok eleştirilecek bir iddiaya benziyor. Çünkü Samsung çoğu ürününde çıkış tarihi yaklaştıkça o ürün hakkında bazı tanıtımları yaymaya başlıyor. Henüz şirket tarafından bir açıklama da yapılmadı ve telefonların henüz tasarım ve üretim aşamasında olduğunu belirtmesinin ardından bu şekilde bir sızıntı olması kafalarda soru işaretleri oluşturuyor.

Ayrıca söz konusu sızıntı yapan firmaya göre Samsung’un yeni telefonu Note 8’de Galaxy X’den bir veya iki ay sonra tanıtılacak. Her ne kadar doğru olduğu bilinmez ama bu denli dev firmalar dünya üzerinde çok ilgi çekecek ürünlerini art arda yayınlamaktan ziyade araya biraz vakit girmesinden sonra yayınlamayı uygun görüyor. Bu şekilde iddialı bir söylentinin doğru olması açıkça belirtmek gerekirse bizlere mantıksız geliyor.

Ancak yakında gelişecek yeni bilgilere göre bu iddianın ne kadar doğru olduğunu anlayabileceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.