izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Google’Dan İlginç Bir Deney! Muzdan telefona veri aktarılır mı?

Android işletim sisteminin teknoloji devi Google, kendi üretimi Pixel serisi akıllı telefonları da üretiyor. Pixel telefonların reklamı amacıyla, resmi YouTube sayfasından yayınladığı video ise kullanıcıların kafalarını karıştırdı.

Google'Dan İlginç Bir Deney! Muzdan telefona veri aktarılır mı? 1

Videoda muzdan, Google’ın pixel model telefonuna, veri aktarıldığı ve karete dersi görüntüleri paylaşıldığı görülüyor. Google’ın bu videoda ki amacı merak konusu.

Videoda, dikkat çekmeyi amaçladıklarını dile getiren Google, pixel model telefona yeni kurulum yaparken kabloyu muza bağlıyor. Evet yanlış okumadınız muza. Geçmişteki reklamlarında çoğunlukla iPhone modellerini, “eski telefonunuz” olarak içeriklerine ekleyen firmanın Muz kullanımı, aslında Apple’a bir dokundurma m? Google bu hamlesinde muz yerine elma kullansaydı işte bu sefer ortalık iyice karışacaktı.

Google, Samsung ve Microsoft’un hedefinde olan Apple, sessiz kalmamış olacak ki, reklamda bir iPhone kullanılmamış.

Videonun devamında eski telefondan, yeni bir telefona verileri taşıma işlemini gösteriyor. Bu sırada, siz kendi işlerinizle meşgul olabileceğiniz, hatta karete dersleri bile alabileceğiniz vurgulanıyor.

Şaka mı? Gerçek mi? Sorguladığımız videoda anlatılmak istenen, eski telefondan yeni telefona ne kadar kolay geçebileceğinizi göstermek.

Günümüz ilerleyen teknolojileri, birbirleri arasında etkileşimin ve rekabetin doruk noktasında. On yıl kadar öncesinde, yeni bir telefona geçmek ne kadar sancılı ise, günümüzde bir o kadar kolay hale gelmiş durumda.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.