izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

PlayStation 5 İnanılmaz Özelliklerle Geliyor

PlayStation 5 İnanılmaz Özelliklerle Geliyor 1Oyun konsolları arasında kendine zirvede yer bulan Sony’nin cihazı PlayStation bu kez çok daha farklı tasarımlar ile geliyor. 2020 yılında piyasaya sürülmesi beklenen PlayStation 5 kullanıcılarına çok farklı bir deneyim sunacak. İnanılmaz özelliklere ve tasarıma sahip olacak. Ayrıca bugüne kadar geliştirmiş olduğu oyun konsollarından daha güçlü olacak. Bunun yanı sıra sürekli olarak güncellenecek olması da önemli özelliklerinden yalnızca biri. İşte Sony PlayStation 5’in özellikleri

Sayfa İçeriği

SSD’ye Geçiş Yapıldı

Oyun tutkunları için vazgeçilmezlerden biri olan SSD’ler cihazların daha hızlı açılmasına, daha verimli çalışmasına ve sorun yaşatmamasına olanak tanıyor. Şimdi ise daha önce Sony’in oyun konsollarında kullanılmayan bir yenilik gerçekleştiriliyor. O da PlayStation 5’te SSD kullanılacak olması. Artık oyunlarda daha az sorun meydana gelecek ve daha hızlı cihazlar kullanılacak. Bunun yanı sıra hafıza gücü de oldukça yüksek olacak. SSD sayesinde oyunlar daha akıcı oynanabilecek.

SSD sayesinde gelecek olan bir yenilik de oyunların çok daha kısa sürede yüklenebilecek olması. Artık alacağınız oyunu test edebilecek ve bunu daha önce beklediğiniz gibi saatlerce beklemeden yapabileceksiniz. Oyunlar kısa sürede inecek ve siz de test edip satın alıp almayacağınıza karar vereceksiniz.

Bekleme Süreleri Ortadan Kalkıyor

Özellikle aksiyon oyunlarında yaşanan bekleme süreleri ve aksaklıklar yeni model PlayStation 5 ile ortadan kalkmış olacak. Bekleme süreleri tamamen sıfırlanacak ve oyunların akış hızı kesintisiz olacak. Bunun yanı sıra oyunlarda bulunan donanım kısıtlamaları da göz ardı edilebilecek çünkü cihazın tüm özellikleri geliştirilecek bütün oyunlar için uyumlu olacak. 2020 yılında tanıtılıp satışa sunulacağı belirtilen Sony PlayStation 5 oyun tutkunları için biraz cep yakabilir. Fiyatı oldukça yüksek olacağı tahmin ediliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.