izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

GoPro Hero 10, Geliştirilmiş Sensör Ve Yeni İşlemci İle Sızdırıldı

Aksiyon kameraları denince akla gelen GoPro  markası, hala şüphesiz en iyi seçeneklerden biri. Yeni bir kamera almak istiyorsanız, WinFuture.de‘den gelen bir rapora göre, yakında çıkacak olan GoPro Hero 10‘un sızdırılmış görüntülerine el koymayı başardıklarını öğrenmek ilginizi çekebilir.
Tasarım açısından, GoPro Hero 10, yandaki yeni 10 Black logosu hariç, daha yeni öncekilerden çok farklı görünmüyor. Arkada bir ekran ve önde daha küçük bir ekran ile gelecek, ancak bunun dışında önceki modelle aynı görünüyor diyebiliriz. Değişikliklerin yapıldığı yer kapağın altında.

GoPro Hero 10, Geliştirilmiş Sensör Ve Yeni İşlemci İle Sızdırıldı 1
Aktarılan sızıntıya göre, Hero 10‘un 60 fps‘de 5.3K çözünürlükte geliştirilmiş video çekimi ile geleceği söyleniyor. Bu, Hero 9‘dan 20MP‘den bir artış olan yeni 23MP sensör sayesinde. Ek olarak, GoPro‘nun iddia ettiği “gimbal benzeri stabilizasyon” sunacağını iddia ettiği HyperSmooth 4.0 biçiminde geliştirilmiş stabilizasyon ile gelecek.
Bunun dışında pek bir şey bilinmiyor ama böylesine temiz basın görselleri sızdırıldığında, resmi bir duyurunun çok da geride kalmaması gerektiğini düşünüyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.