izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Laptop Sipariş Etti XBOX One’un Prototip Versiyonu Geldi!

Microsoft’un öncülüğünde geliştirilen XBOX konsolunun yeni versiyonu XBOX One henüz prototip aşamasında olurken sahtekârlığa ortak oldu. Miami sınırları içerisinde hayatını sürdüren Jia Li adlı kişinin başından geçen garip bir olayı anlatacağız.

Jia Li bundan yaklaşık iki sene öncesinde Mart ayında Microsoft Mağazası’ndan online olarak bir laptop satışında bulundu. Beğenmiş olduğu bilgisayarın seçimini yapıp ödemesini yaptıktan sonra Jia Li, Daha sonra kargonun sipariş teslimat adresine gelmesi için gün saymaya başladı.

Müşterinin açıklamalarına göre kargo kutusu oldukça korunmuş ve içerisinde ki paketi tamamen gizli hale getirecek türdeydi. Yani bu kutu içerisinde XBOX One prototipi yer alıyordu. 2013 yılında yeni oyun konsolu XBOX ONE üzerinde harıl harıl çalışan Microsoft yapmış olduğu bir karışıklık ile prototip ürünü Jia Li’ye göndermişti. Yaşanan bu karışıklık sonrasında müşteri direk olarak Microsoft ile irtibata geçerek, Firmanın güvencesini kazanırken bir yandan ürününü alırken diğer yandan da XBOX 360 hediye edildi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.