izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Tenis Ayakkabısı Modelleri ve Özellikleri

Tenis Ayakkabısı Modelleri ve Özellikleri 1Tenis ayakkabısı modelleri şıklık, rahatlık ve ferahlık özelliklerini içlerinde barındırır. Ebeveynler ve çocuklar çeşitli renk ve desenleri olan ayakkabı modelleri arasından tercih yaparken, çocuğun ayak yapısı ve kort zemin türleri göz önünde bulundurur.

Rahat, nefes aldıran ve ayağa tam oturan erkek tenis ayakkabılarının, kauçuk maddeden üretilmiş düz tabanları vardır.  Çok sık oynanan oyunlar nedeniyle oyuncunun ayakkabısının uzun ömürlü olmasını sağlayan, dış ayak bölgesindeki güçlendirilmiş ayak başlıklarına sahiptir.

Tenis Ayakkabılarının Özellikleri

Çıkarılabilir kauçuk iç tabanı olan ayakkabılar, antrenman ve oyun sırasında ayaklarını yastıklayıp desteklemek için tasarlanmıştır. Tüm yüzeylerde aşınma direnci olan, maksimum çekiş sağlayan yüksek yoğunluklu ayakkabılar kauçuk bileşikten oluşur.  Kauçuk dış tabanda 5 farklı desen bulunur. Desenlerden her biri, yeni tenisçilerin öğrendiği beş temel hareketten birini görsel açıdan ifade eder. Cırt cırtlı bantlar ayakkabı giyip çıkarmayı kolaylaştırsa da bağcıklı ayakkabılar, tek çekmeli sıkma özelliği ile ayakkabı çıkarmayı her zamankinden daha kolay hale getirdi.

Ön ayak desteği oyuncunun hareketine daha fazla denge sağlamak için hafif kemer teknolojisi ile birleşti. Yüksek performanslı tenis ayakkabısı, bir dizi teknoloji ile çıkarılabilir kalıplı taban astarı ve yüksek kaliteli malzemeler sunuyor. Çok dayanıklı PU kalıplı üst kısım, oyuncuyu korur ve ona mükemmel bir denge sağlar.

Ayakkabıların bazı modellerinin üst kısmında; PU kalıplı şasi, Toe ve medial koruma, uyarlanabilir yaka dolgusu, çıkarılabilir EVA iç taban, açı kayışı, uyarlanabilir dantel bağları, yumuşak yaka, astar malzemeleri ve elastik bağcıklar bulunur. Orta tabanında rahat EVA olur. Tabanda da birçok farklı yüzey için hibrit dış taban profili, entegre esnek oluklar, İz bırakmayan kauçuk, yanal kauçuk outtrigger ve dayanıklı kauçuk bulunur.

Tenis Ayakkabılarının Faydaları

Sentetik ve deri malzemeler dayanıklıdır. Dolgulu bilek ve dil kısmı ayak bileklerini rahat ettirir. Hafif ve zemini düşük hissi veren bu ayakkabı modeli, gençlere daha fazla hareket hakimiyeti çabuk ve çevik olma imkânı sağlıyor. Skinguard üstte bir yanal ve ön ayak desteği sağlarken Endofit, çorap benzeri iç yapısı ile daha fazla uyum ve konfor sunuyor. Performans tutkusuyla donatılmış gençler için tasarlanan ayakkabının kemer teknolojisi, tüm sahada hız ve itiş için tavanı yükseltiyor. Kullanılan kemer teknolojisi ile denge ve esneklik sağlanıyor.

Tenis ayakkabıları, dinamik performans için en iyi yastıklama ve geri tepme kombinasyonunu sunuyor. Dantelsiz kanca ve halka kapatma, bungee malzeme ve cırt cırtlı kayış ile kolay ve rahat uyum sağlıyor. Nefes alabilen file, ayaklarının serin ve kuru kalmasına yardımcı olurken, destekleyici yüzeyler, hızlı dönüşler ve deparlar sırasında ayağını sarıyor. Böylece oyuncu daha kolay manevra kabiliyetini kullanabiliyor.

Köpük orta taban her adımı yastıklar. Arka ayak jel yastıklama sistemi sayesinde oyuncu, kortun bir ucundan diğerine çok fazla yorulmadan rahatça koşabilir. Jel yastıklaması teknolojisi yön değiştirmek gibi hızlı ve ani hareketlerde bile maksimum rahatlığı, konforu ve konsantrasyonu sağlar. Yan dış tabandaki stabilite tetiklemesi, yuvarlanma fazlalığını önler. Ayrıca tam boy ayak kafesiyle kortta üst düzey kontrol sunar.

Tenis ayakkabı modelinin sunduğu avantajlar, çocuklar ve ebeveynlerinin antrenörünün tavsiyeleri ve oyuncunun oynama seviyesi göz önünde bulundurarak yaptığı seçim ile birleştiğinde, ortaya daha verimli ve istekli tenis yolculuğu çıkar.

 

Windows 7 Ultimate

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.