izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

WhatsApp,Kullanıcılarına Kendi Kendine Silinen Mesajlar Özelliğinin Nasıl Kullanılacağını Anlattı

WhatsApp, resmi YouTube kanalı üzerinden bir video yayınlayarak kullanıcılarına süreli mesaj özelliğinin nasıl kullanılabileceğini anlattı. Özellik, grup sohbetleri de dahil olmak üzere  bireysel sohbetlerde kullanılabiliyor.

 

WhatsApp,Kullanıcılarına Kendi Kendine Silinen Mesajlar Özelliğinin Nasıl Kullanılacağını Anlattı 1Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, resmi YouTube kanalı üzerinden kullanıcıları için  yeni bir video yayınladı. “WhatsApp’ta süreli mesaj nasıl  gönderilir” başlıklı videoda WhatsApp, gönderdikten bir süre sonra otomatikman silinen mesajların nasıl gönderilebileceğini kullanıcıları için detaylı bir şekilde  açıklıyor.

Mesajlarınızın bir hafta sonrasında otomatik olarak silinmesini istiyorsanız öncelikle “süreli mesajlar” özelliğini etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu özellik açık  durumdayken atılan tüm mesajlar, 7 gün sonra otomatik olarak siliniyor. Standart, kalıcı mesajlar atmak için özelliği tekrar kapatmanız  gerekiyor.

Bireysel sohbetlerde her iki kullanıcının da süreli mesajlar özelliğini etkinleştirme ve devre dışı bırakma yetkisi bulunuyor. Grup sohbetlerinde ise yalnızca grup yöneticileri özelliği etkinleştirip devre dışı bırakabiliyorlar.

WhatsApp süreli mesajlar özelliği nasıl kullanılır?
Adım 1: Süreli mesajları etkinleştirmek istediğiniz sohbete dokunun.
Adım 2: Kişi ya da grup adına dokunun.
Adım 3: “Süreli mesajlar” seçeneğine dokunun.
Adım 4: “Açık” seçeneğine dokunun.
Bu adımları eksiksiz bir şekilde uyguladığınızda süreli mesajlar özelliği aktif hale geliyor.

WhatsApp süreli mesajlar özelliği nasıl kapatılır?
Adım 1: Süreli mesajları kapatmak istediğiniz sohbete dokunun.
Adım 2: Kişi ya da grup adına dokunun.
Adım 3: “Süreli mesajlar” seçeneğine dokunun.
Adım 4: “Kapalı” seçeneğine dokunun.
Ayrıca sürekli mesajlar özelliğini etkinleştirdiğinizde sohbet penceresinde çıkan uyarı metnine dokunarak da süreli mesajlar menüsüne ulaşabilir ve özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.