izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Age Of Empires IV’ten Yeni Bir Fragman Çıktı!

Dünya genelinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip ve popüler olan, yayıncılığını Xbox Game Studios‘un, geliştiriciliğini ise Relic Entertainment ve World’s Edge‘in yaptığı strateji oyunu Age of Empires IV‘ten yeni bir fragman geldi.
Gelen fragman oyunda da bulunacak olan Yüzyıl Savaşları’nı ve Fransız ordusunu içermekte.
Age of Empires 4, 28 Ekim 2021‘de PC için çıkış yapacak. Oyun, Türkçe dil desteği de sunacak. Age of Empires IV ilk günden Xbox Game Pass‘e de eklenecek.

Tarihe Dönün – Zafer arayışınızda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı’na kadar dünya çapında 8 farklı medeniyetin zengin tarihine daldığınız zaman geçmiş sizin için henüz bir başlangıç olacak. Karanlık Çağlardan Rönesans’a kadar 500 yıllık bir tarihe yayılan 35 görevle 4 farklı seferde şehirler inşa edin, kaynakları yönetin ve birliklerinizi karada ve denizde savaşa yönlendirin.

Tarihi Şahsiyetlerle Yüceliğe Giden Yolunuzu Seçin – Jeanne d’Arc’ın İngilizleri mağlup etme yolundaki maceralarını yaşayın veya Cengiz Han olarak kudretli Moğol birliklerini komuta ederek Asya’yı fethedin. Seçim sizin – Yapacağınız her seçim tarihin akışını belirleyecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.