izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung’dan Yeni Galaxy J2 ve J Max Tanıtıma Çıktı!

Güney Kore kökenli teknoloji devi Samsung firmasını giriş / orta kategorisindeki yeni iki akıllı telefonu olan Samsung Galaxy J2 ve Galaxy J Max’in tanıtımını yaptı. Son günlerde yeni üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 7 ile gündemde adından söz ettiren Samsung, Nihayet sıradanlığı bozdu ve Galaxy J2 ve J Max adlı iki farklı başarılı giriş seviyesinde cihazlarını kullanıcıların huzuruna sundu.

Şuanda akıllı telefon pazarının lider konumunda olan Samsung giriş seviyesinde ki yeni iki akıllı telefonu Galaxy J2 ve Galaxy J Max’i resmi olarak tanıttı. Galaxy J2 üzerinde yeni Smart Glow isimli bildirim ışığı ile öne çıkarken Galalxy J Max ise dev ekranı ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekmeyi başaracak.

Samsung Galaxy J2 Teknik Özellikleri

Yaklaşık olarak 5” bir HD ekran üzerinde Super AMOLED yapı barındıran Galaxy J2 gücünü 1.5GHz hızında görev yapan dört çekirdekli bir işlemci üzerinden alıyor. Cihaz üzerinde 1.5GB RAM, 8GB depolama alanı aynı zaman da 2.600mAh kapasitesinde ki bataryalara bulunuyor. Samsung J2 ‘de ise 8MP çözünürlüğünde ki arka, 5MP çözünürlüğünde ön kamera bulunuyor.

Bunun dışında cihaz kamerasının etrafını saran Smart Glow isimli yeni bildirim ışığı ile dikkatleri toplamayı başarıyor Smart Glow üzerinde oldukça farklı bildirimleri almanızın yanı sıra arka kamera ile selfie çekmenizde kolaylaşıyor. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile görev yapan Galaxy J2 yaklaşık 145 Dolar fiyatı ile birlikte Hindistan’da yakında satışta olacak.

Samsung Galaxy J Max Teknik Özellikleri

galaxy%20j%20max[1]

Samsung firmasının giriş seviyesi üzerinde satışa çıkartacağı yeni akıllı telefonlarından bir diğer ise Galaxy J Max’te ise 7” 1280 x 800 çözünürlüklü TFT ekran yer alıyor. Cihaz gücü ise 1.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir işlemciden sağlıyor. Yaklaşık olarak 1.5GB RAM, 16GB depolama alanı ve 4.000mAh kapasiteli bataryaya yer verilen Galaxy J Max 8 MP çözünürlüğünde arka, 2MP çözünürlüğünde bir ön kamera ile geliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.